25-8-2023 (13:25)
Groep A (rating 1850 of hoger)
Naam | Vereniging | Rating | Bye |
Rick Lahaye | DD | 2412 | 4e ronde |
Luuk Baselmans | De Stukkenjagers | 2333 | |
Leandro Slagboom | K.S.C. Philidor 1847 | 2316 | |
Onno Elgersma | Kennemer Combinatie | 2256 | |
Saša Albers | ASV | 2176 | 1e ronde |
William Shakhverdian | ASV | 2170 | 4e ronde |
Kumar Prajit Sai | DD | 2153 | |
Mees van Batenburg | RSR Ivoren Toren | 2133 | 4e ronde |
Frank Schleipfenbauer | ASV | 2091 | |
Robin Verhoeven | EGS / De Stukkenjagers | 2055 | |
Ansh Jakhari | DSC Delft | 2042 | 4e ronde |
Rudy Simons | WLC | 2028 | 2e ronde |
César Becx | De Stukkenjagers | 2015 | |
Sascha Kurt | WLC | 2005 | |
Johan Wuijts | HSC Helmond | 1996 | 4e ronde |
Rolinde den Heijer | Schaakclub Woerden | 1993 | |
Toine Molenaar | Aartswoud | 1992 | |
Davoud Moghaddam | HMC Den Bosch | 1962 | |
Erik Dignum | De Stukkenjagers | 1961 | 1e ronde |
Ed Faber | SV Bommelerwaard | 1960 | |
Jan-Pieter de Vries | DSC Dongen | 1952 | 1e ronde |
Leon de Vries | – | 1951 | 4e ronde |
David Madularea | DD | 1940 | |
Ismaël Woudt | SV Spijkenisse | 1940 | 4e ronde |
Hugo Faber | HSC Helmond | 1938 | 4e ronde |
Bent Schleipfenbauer | ASV Arnhem | 1934 | |
Paul van Zon | Eindhovense SV | 1932 | |
Pascal Graafmans | EGS / De Stukkenjagers | 1928 | |
Emma de Vries | WSG Winterswijk | 1923 | 2e ronde |
Pim Blijlevens | HSC Helmond | 1894 | 4e ronde |
Bauke Hoogland | SV Onesimus | 1892 | 1e ronde |
Jasper Dekker | Amsterdam-West, sc Bergen | 1883 | 4e ronde |
Hrdya Dinanath | HMC Den Bosch | 1882 | |
Michel Auwens | PION Groesbeek | 1872 | 4e ronde |
Oscar Koppenens | RSR Ivoren Toren | 1848 |
Groep B (rating tussen de 1550 en 1900)
Naam | Vereniging | Rating | Bye |
Wiebe de Witte | SGA | 1850 | 1e ronde |
Joaquin Aarts | RSR Ivoren Toren | 1843 | |
Jimmy Geboers | Garde | 1833 | 1e ronde |
Jouke van Gosliga | Delftsche Schaakclub | 1828 | 4e ronde |
Jasper Kools | EGS | 1815 | |
Thomas Kaufmann | De Stukkenjagers | 1812 | 4e ronde |
Rob Hopman-Been | Overschie | 1811 | 1e ronde |
Ivan Ponomarev | ESV | 1808 | |
Ethan Chua | ESV | 1807 | |
Freek Thijssen | ESV | 1800 | |
Bart Landolt | De Stukkenjagers | 1790 | |
Gilbert Leentjens | SV Veldhoven | 1785 | |
Wim van Oostrum | SV Bommelerwaard | 1783 | |
Mick Godding | Maastricht | 1779 | |
Maarten Werkhoven | De Stukkenjagers | 1774 | |
Steven Miltenburg | S.C.C.E. Noesis | 1769 | 1e ronde |
Dewi Vermeulen | SG KiNG | 1769 | |
Omar Othman | CSV | 1753 | |
Albert Dekker | Bergen | 1753 | |
Josephine Damen | SMB Nijmegen | 1750 | |
Bart Plasmans | EGS / De Stukkenjagers | 1747 | |
Guus Vermeulen | De Stukkenjagers | 1747 | |
Rick Smit | HMC Den Bosch | 1745 | |
Santoso Wijono | – | 1734 | 1e ronde |
Jaap Postuma | De Drie Torens | 1727 | 4e ronde |
Elysia Feng | ESV | 1722 | |
Sjef van Gestel | SVO | 1716 | 2e ronde |
Jan Bettman | Moira-Domtoren | 1715 | 4e ronde |
Nikki van Es | SV Staunton | 1712 | 1e ronde |
Yanick Jacobs | SV Het Kasteel | 1696 | |
Jungbin Lee | RSR Ivoren Toren | 1664 | |
Joey Brouwer | SV Het Kasteel | 1662 | 1e ronde |
Boyd Leenen | SV De Combinatie | 1650 | |
Marcel van der Linden | SV Onesimus | 1647 | 1e ronde |
Kasper Kuijpers | SV Staunton | 1638 | |
Jungmin Lee | RSR Ivoren Toren | 1637 | |
Nirupa Ganeshram | ESV | 1627 | |
Jan Boer | Sc. Assen/NSVG | 1618 | |
Yoshi Martodihardjo-Bink | SV Staunton | 1617 | 4e ronde |
Kumar Prayan Sai | DD | 1617 | |
Ichelle Dekker | Amsterdam West | 1605 | |
Frans Deckers | De Oude Toren | 1581 | 4e ronde |
Henk Mollema | HMC Den Bosch | 1571 | |
Martijn Struijs | SV Staunton | 1568 | 1e ronde |
Eric Bolier | SV Staunton | 1562 | 4e ronde |
Abdulkarim Tawfiq | SV Almere | 1555 | |
Aden Darie | SV Amsterdam West | 1548 | |
Retze Faber | HSC Helmond | 0 | 4e ronde |
Groep C (rating 1600 of lager)
Naam | Vereniging | Rating | Bye |
Bram Sekreve | HMC Den Bosch | 1545 | |
Jody Ummels | OSV | 1513 | 1e ronde |
Kees de Leeuw | De Baronie | 1507 | 4e ronde |
Marcel Pulles | ZZC | 1503 | |
David Spaan | De Volewijckers | 1501 | |
Quinten van Asseldonk | ODI | 1489 | |
Martin Blom | SV Amsterdam West | 1456 | |
Rob de Wolf | SVO | 1453 | 3e ronde |
Mike Adriaanse | HMC Den Bosch | 1445 | 4e ronde |
Danny Oppers | HSC/Mierlo-Geldrop | 1442 | |
Mark Schraets | De Raadsheer Zundert | 1426 | |
Rob van Esch | EGS | 1425 | |
Tim Thole | HMC Den Bosch | 1394 | |
Jimmy Roshania | SV Onesimus | 1383 | |
Mika de Jong | De Stukkenjagers | 1381 | |
Hans-Ludwig Kowalski | TTC Blau Weiß Geldern Veert | 1365 | |
Tamara van Boxel | SV Staunton | 1341 | 1e ronde |
Ruud van Dijk | HSV | 1337 | |
Aad van der Sluijs | HSV, SHTV | 1332 | 4e ronde |
Lode Broekman | Muider Schaak Kring | 1323 | |
Richard Gooijers | SV Heerhugowaard | 1249 | 4e ronde |
Niranjana Ganeshram | ESV | 1175 | |
Thijs van Gisbergen | – | 0 | 5e en 6e ronde |
Niels Couwenberg | EGS | 0 | 4e ronde |
Tiago Omnes | HMC Den Bosch | 0 | |
Stephan Sneijders | Velpse SV | 0 | 4e ronde |
Lars Verhoeven | HMC Den Bosch | 0 | |
Thao Luong | ESV/WLC | 0 | 1e ronde |
Simon de Graauw | De Stukkenjagers | 0 | |
Xiheng Zhang | HMC Den Bosch | 0 | |
Björn Johannesson | SSVN Tussen de Torens | 0 | |
Jonathan van Heinsbergen | JST Turnhout | 0 | |
Marco Molinari | – | 0 | |
Hippolyte Kubryk | – | 0 | |
Sam Jansen | – | 0 | |
Zoë Omnes | HMC Den Bosch | 0 |
Aantal deelnemers:
Groep A: 35
Groep B: 48
Groep C: 36
Totaal: 119
Wachtlijst (op volgorde van aanmelding)
Naam | Vereniging | Rating | Bye | Groep |