Agenda voor het seizoen 2021 / 2022
Vanwege Corona waren er geen activiteiten vanaf 23 november 2021 tot 1 februari 2022
De agenda zou nog aangepast kunnen worden ……

di 31 augustus Jaarvergadering
di 7 september 1e ronde Binnencompetitie
di 14 september Schaakoff KNSB-Rapidschaak
za 18 september Zaterdagcompetitie EGS1 – Goes1
di 21 september 1e ronde Snelschaken
di 28 september 2e ronde Binnencompetitie
vr 1 oktober Avondcompetitie HMC B – EGS A
di 5 oktober 3e ronde Binnencompetitie
za 9 oktober Zaterdagcompetitie S. Landau 1 – EGS 1 (Axel),
EGS 2 – De Pion 2 (Goirle)
di 12 oktober 1e ronde Rapidschaken
di 19 oktober 4e ronde Binnencompetitie,
Avondcompetitie EGS A – DSC A
di 26 oktober 5e ronde Binnencompetitie
di 2 november 6e ronde Binnencompetitie
za 6 november Zaterdagcompetitie Sliedrecht 2 – EGS 1 (Sliedrecht),
Bergen op Zoom 3 – EGS 2 (Bergen op Zoom)
di 9 november 2e ronde Snelschaken
di 16 november 7e ronde Binnencompetitie
di 23 november 8e ronde Binnencompetitie
za 27 november Zaterdagcompetitie EGS 1 – De Pion 1 (Goirle),
EGS 2 vrije ronde
di 1 februari 9e ronde Binnencompetitie
za 5 februari Zaterdagcompetitie EGS 1 – HWP Sas van Gent 3(Goirle),
EGS 2 – DSC Dongen 2 (Goirle)
di 8 februari Bijzondere ledenvergadering
di 15 februari 10e ronde Binnencompetitie +
Avondcompetitie HSC A – EGS A
di 22 februari 11e ronde Binnencompetitie
di 1 maart Carnaval, 12e ronde Binnencompetitie
di 8 maart 13e ronde Binnencompetitie
za 12 maart Zaterdagcompetitie De Baronie 1 – EGS 1 (Breda),
EGS 2- RSR Ivoren Toren (Goirle)
di 15 maart 14e ronde Binnencompetitie+
eventuele voorronde Bekercompetitie
di 22 maart 1e ronde Bekercompetitie
di 29 maart 2e ronde Rapidschaken
za 2 april Zaterdagcompetitie EGS 1 -KiNG 1 (Goirle) ,
De Baronie 4 – EGS 2 (Breda)
di 5 april 15e ronde Binnencompetitie
Avondcompetitie EGS A – WLC B
ma 11 april Avondcompetitie Drie Torens B – EGS A
di 12 april 16e ronde Binnencompetitie +
2e ronde Bekercompetitie
di 19 april 3e ronde Snelschaken
za 23 april Zaterdagcompetitie Charlois Europoort 3 – EGS 1 (Rotterdam)
di 26 april 17e ronde Binnencompetitie
di 3 mei 3e ronde Rapidschaken +
Avondcompetitie SG King C – EGS A
di 10 mei 18e ronde Binnencompetitie
Avondcompetitie EGS A – Baronie B
di 17 mei 19e ronde Binnencompetitie +
3e ronde Bekercompetitie
za 21 mei Zaterdagcompetitie Bergen op Zoom 1 – EGS 1 (Bergen op Zoom),
De Raadsheer 2 – EGS 2 (Zundert)
di 24 mei 20e ronde Binnencompetitie
di 31 mei Finale Snelschaken
di 7 juni 21e ronde Binnencompetitie +
Finale Bekercompetitie
di 14 juni Finale Rapidschaken
di 21 juni 22e ronde Binnencompetitie,
Afsluiting seizoen 2021-2022.
di 30 augustus Jaarvergadering

Meer informatie en aan- of afmelden bij wedstrijdleider Rob van Esch: mail

EGS heeft een privacystatement opgesteld.
naar Boven

©  EGS   Eerste Goirlese Schaakclub

Ontwerp: Rachel&Co  2012