Agenda 2022-2023

Agenda voor het seizoen 2022 / 2023
Dit is een voorlopige agenda en wordt zeker nog aangepast ……
di 30 augustus Jaarvergadering
di 6 september 1e ronde Binnencompetitie
di 13 september 2e ronde Binnencompetitie
za 17 september Zaterdagcompetitie EGS 1 – Souburg 2
di 20 september 3e ronde Binnencompetitie,
1e ronde Schaak-off
di 27 september 1e ronde Snelschaken
vr 30 september Avondcompetitie BSV A – EGS A
di 4 oktober 4e ronde Binnencompetitie
za 8 oktober Zaterdagcompetitie Middelburg 1 – EGS 1,
De Oude Toren 1 – EGS 2
di 11 oktober 1e ronde Rapidschaken
di 18 oktober 5e ronde Binnencompetitie,
Avondcompetitie EGS A – BSV B
di 25 oktober 6e ronde Binnencompetitie
di 1 november 7e ronde Binnencompetitie
za 5 november Zaterdagcompetitie EGS 1 – De Baronie 2,
EGS 2 – HMC Den Bosch 4
di 8 november 2e ronde Snelschaken
di 15 november 8e ronde Binnencompetitie
do 17 november Avondcompetitie Oisterwijk A – EGS A
di 22 november 9e ronde Binnencompetitie
za 26 november Zaterdagcompetitie De Drie Torens 2 – EGS 1,
SVO Oisterwijk 2 – EGS 2
di 29 november Gongschaken
di 6 december 10e ronde binnencompetitie +
Avondcompetitie EGS A – De Baronie A
di 14 december 2e ronde Rapidschaken
za 17 december Zaterdagcompetitie EGS 1 – ZSC 1,
EGS 2 – De Raadsheer 2
di 20 december 11e ronde binnencompetitie
di 27 december Eindejaarsschaakavond/oud-ledenavond
schaakcafé,
aanvang 20.00 u
di 3 januari 12e ronde binnencompetitie +
voorronde bekercompetitie
di 10 januari Thema avond
di 17 januari 13e ronde binnencompetitie
vr 20 januari Avondcompetitie HMC A – EGS A
di 24 januari 1e ronde bekercompetitie
di 31 januari 14e ronde binnencompetitie
di 7 februari 3e ronde Snelschaken
za 11 februari Zaterdagcompetitie De Pion 1 – EGS 1,
HSC Helmond 3 – EGS 2
di 14 februari 15e ronde Binnencompetitie
di 21 februari Carnaval
di 28 februari 3e ronde Rapidschaken
di 7 maart 16e ronde Binnencompetitie+
2e ronde Bekercompetitie
za 11 maart Zaterdagcompetitie EGS 1 – De Raadsheer 1,
EGS 2- DSC Dongen 2
di 14 maart 17e ronde Binnencompetitie
di 21 maart 18e ronde Binnencompetitie,
Avondcompetitie EGS A – De Kentering A
di 28 maart 4e ronde Snelschaken
za 1 april Zaterdagcompetitie D4 1 – EGS 1,
Stukkenjagers 6 – EGS 2
di 4 april 19e ronde Binnencompetitie
di 11 april 20e ronde Binnencompetitie +
3e ronde Bekercompetitie
di 18 april 21e ronde Binnencompetitie,
Avondcompetitie t Paardje – EGS A
za 22 april Zaterdagcompetitie EGS 1 – Stukkenjagers 4
di 25 april 4e ronde Rapidschaken,
di 2 mei 22e ronde Binnencompetitie
di 9 mei 23e ronde Binnencompetitie,
4e ronde Bekercompetitie
di 16 mei Simultaan ?
di 23 mei 24e ronde Binnencompetitie
di 30 mei Finale Snelschaken
di 6/td> juni 25e ronde Binnencompetitie,
Finale Bekercompetitie
di 13 juni Finale Rapidschaken
di 20 juni 26e ronde Binnencompetitie ,
Afsluiting seizoen 2022-2023.
di 29 augustus Jaarvergadering

Meer informatie en aan- of afmelden bij wedstrijdleider Rob van Esch: mail

EGS heeft een privacystatement opgesteld.
naar Boven

©  EGS   Eerste Goirlese Schaakclub

Ontwerp: Rachel&Co  2012