Kampioenen van de Eerste Goirlese Schaakclub

Interne competitie (Paul de Veer-bokaal)

1977 Jos Graafmans
1978 ??
1979 Lau de Leyer
1980 Paul de Veer
1981 Willem Potter
1982 Henk van Griethuijsen
1983 Eugène Ros
1984 Eugène Ros
1985 Eugène Ros
1986 Eugène Ros
1987 Eugène Ros
1988 Eugène Ros
1989 Serge Bierhuizen
1990 Serge Bierhuizen
1991 Eugène Ros
1992 Rick van Loy
1993 Serge Bierhuizen
1994 Jan Langenberg
1995 Rick van Loy
1996 Henk van Griethuijsen
1997 Henk van Griethuijsen
1998 Henk van Griethuijsen
1999 Henk van Griethuijsen
2000 Henk van Griethuijsen
2001 Jan Langenberg
2002 Pascal Graafmans
2003 Joost Schreurs
2004 Pascal Graafmans
2005 Pascal Graafmans
2006 Pascal Graafmans
2007 Pascal Graafmans
2008 Alex van Lanen
2009 Pascal Graafmans
2010 Pascal Graafmans
2011 Alex van Lanen
2012 Alex van Lanen
2013 Pascal Graafmans
2014 Alex van Lanen
2015 Bart Plasmans
2016 Rick van Loy
2017 Pascal Graafmans
2018 Pascal Graafmans

paul-de-veer-1

paul-de-veer-1a

paul-de-veer-1b

paul-de-veer-2

paul-de-veer-2a

paul-de-veer-2b

paul-de-veer-2c

Snelschaakcompetitie (Louis Doomernik-beker)

1981 Peter van Ostaden
1982 ??
1983 Eugène Ros
1984 Eugène Ros
1985 Kees de Kok
1986 Kees de Kok
1987 Kees de Kok
1988 ??
1989 Serge Bierhuizen
1990 Serge Bierhuizen
1991 Serge Bierhuizen
1992 Serge Bierhuizen
1993 Jan Langenberg
1994 Jan Langenberg
1995 Jan Langenberg
1996 Rick van Loy
1997 Peter van Wijk
1998 Dick Carol
1999 Henk van Griethuijsen
2000 Henk van Griethuijsen
2001 Henk van Griethuijsen
2002 Pascal Graafmans
2003 Pascal Graafmans
2004 Pascal Graafmans
2005 Eugène Ros
2006 Pascal Graafmans
2007 Sjeng Houben
2008 Jan Douwes
2009 Jan Douwes
2010 Alex van Lanen
2011 Pascal Graafmans
2012 Rick van Loy
2013 Frank Swagemakers
2014 Thomas Kools
2015 Pascal Graafmans
2016 Pascal Graafmans
2017 Bart Plasmans
2018 Pascal Graafmans

louis-doomernik

louis-doomernika

louis-doomernikb

louis-doomernikc

louis-doomernikd

Bekercompetitie

1994 Jan Langenberg
1995 Serge Bierhuizen
1996 Rick van Loy
1997 ??
1998 Henk van Griethuijsen
1999 Jaap Touw
2000 ??
2001 ??
2002 Sjeng Houben
2003 ??
2004 ??
2005 Pascal Graafmans
2006 Pascal Graafmans
2007 Henk van Griethuijsen
2008 Erik Hamers
2009 Pascal Graafmans
2010 Alex van Lanen
2011 Alex van Lanen
2012 Pascal Graafmans
2013 Henk van Griethuijsen
2014 Bart Plasmans
2015 Frank Swagemakers
2016 Rick van Loy
2017 Pascal Graafmans
2018 Pascal Graafmans

Rapidcompetitie

2005 Pascal Graafmans
2006 Pascal Graafmans
2007 Pascal Graafmans
2008 Jan Douwes
2009 Pascal Graafmans
2010 Pascal Graafmans
2011 Pascal Graafmans
2012 Pascal Graafmans
2013 Bart Plasmans
2014 Bart Plasmans
2015 Pascal Graafmans
2016 Bart Plasmans
2017 Pascal Graafmans
2018 Alex van Lanen

Jeugdcompetitie (hoogste groep indien van toepassing)

1979 Peter van Ostaden
1980 Arie in `t Ven
1981 Arie in `t Ven
1982 Arie in `t Ven
1983 ??
1984 Serge Bierhuizen
1985 ??
1986 Serge Bierhuizen
1987 Taco van der Meer
1988 Taco van der Meer
1989 Casper van Eersel
1990 ??
1991 ??
1992 Karsten Gilhuis
1993 ??
1994 Alex van Lanen
1995 Alex van Lanen
1996 Alex van Lanen
1997
1998 Pascal Janssen
1999 ??
2000 ??
2001 ??
2002
2003 Jeroen Hamers
2004 ??
2005 Koen Naber
2006 Joep Olde Juninck
2007 Joep Olde Juninck
2008 Thomas Kools
2009 Thomas Kools
2011 — (geen competitie)
2012 Dirk van der Waerden

Goirles Open Kampioenschap (GOK)

1989 Serge Bierhuizen
1990 Serge Bierhuizen
1991 Rick van Loy
1992 Rick van Loy
1993 Henk van Griethuijsen
1994 Henk van Griethuijsen
2010 Bram van Huijgevoort
2011 Bram van Huijgevoort
2012 Rick van Loy & Ron de Veen
2013 Rudolf Kat
2014 Thomas Kools & Rudolf Kat
2015 Rudolf Kat
2016 Thomas Kools
2017 Rudolf Kat

gok-1

gok-1a

gok-2

gok-2a

gok-2b