Deelnemerslijst GWK Telecombinatie Goirle 2022


(per 2-9-2022 (17:20))

Groep A (rating 1750 of hoger)

Naam  Vereniging  Rating  Bye 
Thomas Beerdsen AMEVO Apeldoorn 2509
Jeffrey van Vliet AAS 2382
Luuk Baselmans De Stukkenjagers 2323
Stefan Colijn Schaakstad Apeldoorn 2317
Thomas Mollema HMC Den Bosch 2259
Saša Albers ASV 2206
Stefan Tabak Krimpen 2202
Bram van den Berg SG KiNG 2181
Iolis Oleg 2163
Dragos Ciornei OSV 1887 e.V. 2145
Thomas Kools S.C.C.E. Noesis/WLC 2142
Thomas Verfürth Zevenaar 2117
Kevin Verfürth Zevenaar 2031
Robin Verhoeven EGS / De Stukkenjagers 2021 4e ronde
Elmer van Veenendaal SV Paul Keres 2014 1e ronde
Ed Faber ZZC 2003
Erik Dignum De Stukkenjagers 1998 1e ronde
Rick van Loy SVO 1985 2e ronde
Rudy Simons WLC 1977 2e ronde
Tobias Hendriks Aartswoud 1974
Nick Dubbeldam SV Landau 1973 4e ronde
Paul van Zon ESV 1966
Johan Wuijts HSC Helmond 1956
Andre Krueger Blerickse Schaakvereniging 1950
Alan Bakija Krimpen 1938
Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren 1927
Emma de Vries WSG Winterswijk 1917 4e ronde
Rhys Arnold Krimpen 1914
Wout Verboven De Stukkenjagers 1909
Hrdya Dinanath HMC Den Bosch 1899 4e ronde
Michel Auwens PION Groesbeek 1873 4e ronde
Tommy Grooten De Stukkenjagers 1865 2e ronde (en 3)
Toine Molenaar Aartswoud 1848 4e ronde
Pim Blijlevens HSC Helmond 1848 4e ronde
Jan Broekhuis Garde 1834 1e ronde
David Bruggeman De Kentering 1833 2e ronde
Mick Godding De Juiste Z 1827
Julian Oskam Botwinnik 1820
Elysia Feng ESV 1813
Jan Bettman Moira-Domtoren 1813 4e ronde
Jasper Kools EGS 1810
Sascha Kurt ESV 1809 4e ronde
Thomas Kaufmann De Stukkenjagers 1802
Bart Plasmans EGS / De Stukkenjagers 1794
Gilbert Leentjens SV Veldhoven 1793
Jaap Postuma De Drie Torens 1757 4e ronde

Groep B (maximale rating 1800)

Naam  Vereniging  Rating  Bye 
Guus Vermeulen De Stukkenjagers 1760
Tsz Keung Wong De Stukkenjagers 1755
Ivan Ponomarev ESV 1741
Santoso Wijono 1741 1e ronde
Maarten Werkhoven De Stukkenjagers 1739 1e ronde
Lydia Dubbeldam SV Landau 1736 4e ronde
Omar Othman CSV 1723
Wiebe de Witte SGA 1716 1e ronde
Gert Jan van Dijk De Kentering 1713
Wouter Remmerswaal HSV, Haeghe Ooievaar 1682 4e ronde
Rick Smit HMC Den Bosch 1676
Raymond Jacobsen Schaakstad Apeldoorn 1657
Bram van de Vrande SG King 1657
Jungmin Lee RSR Ivoren Toren 1645
Niels Feijen WLC 1634
Henk Mollema HMC Den Bosch 1612
Michel Timmermans De Stukkenjagers 1606 4e ronde
Nikki van Es S.V. Staunton 1603 1e ronde
Jan Boer Sc. Assen/NSVG 1603
Frans Deckers De Oude Toren 1594 4e ronde
Peter van den Berg SMB 1582
Marc Smits De Kentering 1573 3e ronde
Josephine Damen SMB 1566
Max Quintus S.C.C.E. Noesis / WLC 1529
Ethan Chua ESV 1523
Yanick Jacobs SV Het Kasteel 1509
Yoshi Martodihardjo-Bink S.V. Staunton 1499 4e ronde
Jungbin Lee RSR Ivoren Toren 1496
Frank Unkrig Zevenaar 1493
Adem Yılmaz WLC 1484 1e ronde
Quinten van Asseldonk S.V. ODI 1467 4e ronde
Rob de Wolf SVO 1455 2e ronde
Jari Rijnen HMC Den Bosch 1441
Toine Leferink TTC Blau-Weiß Geldern-Veert 1440
Kees de Leeuw de Baronie 1424
Hans-Ludwig Kowalski TTC Blau-Weiß Geldern-Veert 1405
Karim Tawfiq Almere 1405
Rob van Esch EGS 1395 4e ronde
Ruud van Dijk Schaakhuis 1384 1e ronde
Sam van Gemert HMC Den Bosch 1335
Richard Gooijers SV Heerhugowaard 1290
Tamara van Boxel S.V. Staunton 1258 4e ronde
Eric Bolier S.V. Staunton 0 4e ronde
Daan van Ommen S.V. Staunton 0 1e ronde
Anneloes van de Heijning EGS 0 1e ronde
Tim Thole HMC Den Bosch 0
Mike Adriaanse HMC Den Bosch 0
David Chang 0 4e ronde
Bram Sekreve HMC Den Bosch 0 1e ronde
Gijs Goverde 0 4e ronde
Krijn van Dolderen EGS 0
Luuk Heijmans Osse Schaakvereniging 0
Loek Vissers HMC Den Bosch 0
Freek Thijssen ESV 0 4e ronde
Alain de Callafon CSV 0 1e ronde

Aantal deelnemers:

Groep A:  46

Groep B:  55

Totaal:   101

 

Wachtlijst

Naam  Vereniging  Rating  Bye  Groep
EGS heeft een privacystatement opgesteld.
naar Boven

©  EGS   Eerste Goirlese Schaakclub

Ontwerp: Rachel&Co  2012