Schaken leren kan bij EGS op alle leeftijden

EGS organiseert schaaklessen voor volwassenen van beginner tot clubschaker. Donderdagmiddag, elke week, in de Wildacker, Van Hogendorpplein 73, Goirle.

Beginners (stap 1), Huisschakers (stap 2)
Deze cursus is voor mensen die al een partij kunnen schaken maar die meer structuur en tactiek in hun partijen willen krijgen. Aanstaande donderdag wordt deze cursus afgesloten met een test op herkenningsniveau van het afgelopen jaar behandelde thema’s.

Clubschaker (stap 3)
Deze cursus is bedoeld ter ondersteuning en begeleiding voor mensen die op onze club willen gaan spelen: Voor de derde stap is kennis van de tweede onontbeerlijk, omdat er verder geborduurd wordt op de tactische en strategische zetten van stap 2.
Neem contact op met schaaktrainer Erik Hamers (013-5346625)  voor meer info.

EGS heeft een privacystatement opgesteld.
naar Boven

©  EGS   Eerste Goirlese Schaakclub

Ontwerp: Rachel&Co  2012