Agenda voor het seizoen 2018 / 2019  

         
  vr 24 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2018
  za 25 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2018
  zo 26 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2018
di   28 augustus Jaarvergadering
di   4 september 1e ronde binnencompetitie
di   11 september 2e ronde binnencompetitie
  za 15 september Zaterdagcompetitie EGS 1- OSV 1
di   18 september 3e ronde binnencompetitie
  ma 24 september Avondcompetitie De Drie Torens B–EGS A,
De Drie Torens C–EGS B
di   25 september 4e ronde binnencompetitie
di   2 oktober 1e ronde Snelschaken
  za 6 oktober Zaterdagcompetitie Paul Keres 4 – EGS 1,
EGS 2 –De Pion 4
di   9 oktober 5e ronde binnencompetitie
di   16 oktober 1e ronde Rapidschaken
di   23 oktober 6e ronde binnencompetitie
Avondcompetitie EGS A – Stukkenjagers D,
EGS B – Stukkenjagers F
di   30 oktober 1e ronde bekercompetitie
  za 3 november Zaterdagcompetitie De Rode Loper1 – EGS 1,
RDS 1 – EGS 2
di   6 november 2e ronde snelschaken
di   13 november 7e ronde binnencompetitie,
Avondcompetitie Dubbelschaak A-EGS A,
WLC C-EGS B
di   20 november 8e ronde binnencompetitie,
Regiocompetitie EGS – De Wilde Dame
  za 24 november Zaterdagcompetitie EGS 1 – Sliedrecht 2,
EGS 2 – De Kemppion 1
  ma 26 november NBSB bekercompetitie De Drie Toren – EGS B,
De Kentering – EGS A
di   27 november Gongschaken
  do 29 november Regiocompetitie En Passant – EGS
di   4 december 9e ronde binnencompetitie,
Avondcompetitie EGS A-De Kentering A,
EGS B- HSC D
di   11 december 2e ronde rapidschaken
  za 15 december Zaterdagcompetitie Moira Domtoren 2 – EGS 1,
De Raadsheer 3- EGS 2
di   18 december Duo-Schaken
di   25 december 1e Kerstdag (geen schaken)
  vr 28 december Eindejaarsschaakavond/oud-ledenavond

schaakcafé in Hof van Holland,
aanvang 20.00 u

di   1 januari Nieuwjaar (geen schaken)
di   8 januari 3e ronde rapidschaken
  wo 9 januari Regiocompetitie Caissa – EGS
di   15 januari 10e ronde binnencompetitie (+ beker?)
NBSB Bekercompetitie EGS B
di   22 januari 11e ronde binnencompetitie
di   29 januari 3e ronde Snelschaken
  vr 1 februari Avondcompetitie DSC A –EGS A,
DSC B – EGS B
di   5 februari 12e ronde binnencompetitie
  za 9 februari Zaterdagcompetitie Schaakhuid 2 – EGS 1,
EGS 2 – De Oude Toren 1
di   12 februari 13e ronde binnencompetitie
  do 14 februari Regiocompetitie De Wilde Dame – EGS
di   19 februari Carnaval (geen schaken)
di   26 februari 14e ronde binnencompetitie,
Avondcompetitie EGS A – De Vughtse Toren B,
EGS B – Son en Breugel A
di   5 maart 4e ronde snelschaken
di   13 maart 15e ronde binnencompetitie
  za 16 maart Zaterdagcompetitie De Drie Torens 1 – EGS 1,
De Stukkenj. 6 – EGS 2
di   19 maart 16e ronde binnencompetitie + beker
di   26 maart 4e ronde rapidschaken
di   2 april Duo Schaken
  wo 3 april Avondcompetitie Stukkenjagers C – EGS A,
De Baronie C – EGS B
di   9 april 17e ronde binnencompetitie
  za 13 april Zaterdagcompetitie EGS 1 – Dordrecht 2,
EGS 2 – De Drie Toren 4
di   16 april 18e ronde binnencompetitie + beker
di   23 april 19e ronde binnencompetitie
di   30 april 5e ronde snelschaken finale
di   7 mei 20e ronde binnencompetitie,
Regiocompetitie EGS – Caissa
  za 11 mei Zaterdagcompetitie Waalwijk 1 – EGS 1
di   14 mei 21e ronde binnencompetitie
di   21 mei Simultaanschaken
  do 23 mei Regiocompetitie EGS – En Passant (slotavond)
di   28 mei 5e ronde rapidschaken finale
di   4 juni Duo Schaken
di   11 juni 22e ronde binnencompetitie
di   18 juni 23e ronde binnen competitie en afsluiting seizoen
di   25 juni Kermis (geen schaken)