Agenda voor het seizoen 2019 / 2020

di 20 augustus Inlooptoernooi Rapid
di 27 augustus Jaarvergadering
vr 30 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2019
za 31 augustus Goirles Weekend Kampioenschap 2019
zo 1 september Goirles Weekend Kampioenschap 2019
di 3 september 1e ronde binnencompetitie
di 10 september 2e ronde binnencompetitie
di 17 september 3e ronde binnencompetitie
di 24 september 4e ronde binnencompetitie
za 28 september Zaterdagcompetitie De Giessen en Linge 1 – EGS 1
di 1 oktober 1e ronde Snelschaken
di 8 oktober 5e ronde binnencompetitie
di 15 oktober 6e ronde binnencompetitie
di 22 oktober 7e ronde binnencompetitie
Avondcompetitie EGS A – ’t Paardje,
EGS B – Caissa
di 29 oktober 1e ronde rapidschaken
za 2 november Zaterdagcompetitie EGS 1 – Waalwijk 1,
EGS 2 – Staunton 1,
EGS 1(NBSB) – HMC 1(NBSB)
di 5 november 2e ronde snelschaken
di 12 november voorronde bekercompetitie
7e ronde binnencompetitie
vr 15 november Avondcompetitie DSC A – EGS A,
DSC C – EGS B
di 19 november Gongschaken
za 23 november Zaterdagcompetitie EGS1 – Rivierenland Meteren,
OSV 1 (NBSB) – EGS (NBSB)
za 25 november NBSB B-beker De Drie Torens – EGS
di 26 november 2e ronde rapidschaken
di 3 december 9e ronde binnencompetitie,
Avondcompetitie EGS A-Baronie C,
EGS B – De 3 Torens C
di 10 december 10e ronde binnencompetitie
za 14 december Zaterdagcompetitie Arnhem 2 – EGS 1,
EGS 2 – Stukkenjagers 6,
EGS 1(NBSB) – OSV 2(NBSB)
di 17 december 1e ronde bekercompetitie
do 19 december Regiocompetitie De Wilde Dame – EGS
di 24 december Kerstavond (geen schaken)
vr 27 december Eindejaarsschaakavond/oud-ledenavond

schaakcafé,
aanvang 20.00 u

di 31 december Nieuwjaar (geen schaken)
di 7 januari ledenvergadering
wo 8 januari Regiocompetitie Caissa – EGS
di 14 januari 11e ronde binnencompetitie,
Regiocompetitie EGS – De Wilde Dame
di 21 januari 12e ronde binnencompetitie
Avondcompetitie EGS A – De 3 Torens B,
EGS B – De 3 Torens C
di 28 januari 3e ronde rapidschaken
za 1 februari Zaterdagcompetitie EGS 1 – De Vughtse Toren 1,
EGS 2 – ODI 1,
EGS 1(NBSB) – De Kemppion1 (NBSB)
di 4 februari Duoschaken
Beker A-team en Beker B-team
ma 10 februari Avondcompetitie RSG B – EGS B
di 11 februari 13e ronde binnencompetitie + beker
do 14 februari Avondcompetitie King B – EGS A
di 18 februari 14e ronde binnencompetitie
di 26 februari Carnaval (geen schaken)
di 3 maart 4e ronde snelschaken
za 7 maart Zaterdagcompetitie King 2 – EGS 1,
De Combinatie 3 – EGS 2,
HSC 1(NBSB) – EGS 1(NBSB)
di 10 maart 15e ronde binnencompetitie + beker
do 12 maart Regiocompetitie En Passant – EGS
?  

de Corona pandemie slaat toe.
Voorlopig geen bijeenkomsten